סליקה לעסקים

לא ניתן לפספס את הנוכחות האינטרנט הרבה והעיקרית במיוחד של בעלי עסקים קטנים, המחליטים לפתוח עסק על גבי רשת האינטרנט.

כמובן, שכאשר התופעה נעשית פופולרית במיוחד, יש לספק דרכים מתאימות לאופן העברת וקבלת התשלום מחשבון הלקוח ועד לחשבון העסק. יש למצוא את הדרך האופטימלית והנוחה ביותר עבור הלקוח, על מנת שיחזור וימשיך לרכוש או לבצע עסקאות עם אותו העסק.

פתרונות סליקה לעסקים

מכאן, שבעת שעולה פופולריות עסקים אינטרנטיים בחברה, כך גם פתרונות הסליקה של כרטיס האשראי של הלקוחות. אם עד עתה יכולנו לרכוש מכשירי סליקה נייחים המחוברים לקומה רושמת, ולאחר מכן גם מכשירי סליקה ניידים, המותאמים יותר לבעלי עסקים אשר אין בידיהם חנות פיזית קבועה וסטטית, הרי היה זה עניין של זמן עד שתחום הסליקה יתחבר עם תחום האינטרנט. מכאן, שכיום תוכלו למצוא מכשיר סליקה של כרטיסי אשראי בחנויות באינטרנט.

אז איך זה עובד?

ישנן מערכות שונות באתרי אינטרנט שונים, המציעים את אופציית הסליקה באינטרנט. הכוונה היא למעשה, לפתיחת חשבון סליקה באחת הפלטפורמות השונות המציעות את השירות, ולאחר מכן תוכלו להשתמש באינטרנט כמכשיר סליקה בעצמכם.

החברות השונות המציעות את השירות, חתמו על הסכם מיוחד עם חברות האשראי, ויצרו איתן שיתוף פעולה על מנת להוות כמקור ראשון לדרך סליקה זו. במערכות סליקה אינטרנטיות טובות תוכלו לקבל תמיכה במגוון אמצעי תשלום שונים. בין אם מדובר בכרטיסי אשראי או העברות בנקאיות באמצעות העברות קבע.

אבטחת מידע ודף חיוב

ביצוע העסקה העצמה והתשלום מתבצעים בדף מיוחד באינטרנט הנקרא דף סליקה. יש לציין כי הדף מאובטח, ועומד בתקן האבטחה הרצוי. דף הסליקה מיוצר עבור כל עסק בנפרד, ובתוכו תוכלו למצוא תיאורים על המוצרים השונים, תמונות, מחירים, שם העסק ופרטיו. שימוש בסליקת אשראי אינטרנטית אינה כרוכה בתשלום נוסף מעבר לתשלום אותו אתם מעוניינים לשלם באמצעות האשראי שלכם. לאחר סליקת האשראי, תונפק חשבונית באופן אוטומטי לאחר ביצוע העסקה, ונשלחת למייל של הלקוח.

כמו כן, ניתן לבצע דרך מערכת הסליקה ביטולים וזיכויים של עסקות כאלה ואחרות, ובכך לחסוך את העמלות והזמן בבקשות לביטולים או זיכויים דרך חברות האשראי.