מי אני?

היי,
אספר קצת על עצמי

שמי קאי, גדלתי בטוקיו עד גיל 18, הגיל שבו עליתי לארץ. בשמונה עשרה שנות חיי הספקתי הרבה, בגיל מאוד צעיר פתחתי חנות באינטרנט שבתוך כמה שנים הפכה למעצמה מקומית. הרווחתי הרבה והחלטתי לחבור לאימי שחייה בארץ עם בעלה. אופי העסקים בארץ שונה מאוד מיפן, כשהגעתי נדהמתי לגלות, כמה מעט בעלי עסקים ישראלים יודעים על קניות באינטרנט, סליקה וכו'…

לא עבר הרבה זמן והבנתי שאני יכול לתרום המון מהידע שלי לבעלי עסקים ישראלים, לעורר מודעות וגם להניע יזמים צעירים להבין שזה לא כל כך מסובך ולגמרי בר השגה, ובכך לעזור לפיתוח הכלכלה הישראלית, וגם להרוויח כמה שקלים. התחלתי לעשות הרצאות בנושא ולאט לאט הפרויקט הקטן שלי צבר תאוצה. היום, אני מקיים 6 הרצאות בשבוע, זה מה שהצלחתי לדחוס לזמן שהקצבתי לנושא.

את האתר החלטתי לפתוח כאשר הבנתי שיש לי עוד הרבה מה ללמד אך איני יכול לעשות זאת בשעה וחצי על במה, לכן, בהרצאותי אני מתמצת עד כמה שאפשר את הנושאים העיקריים ובאתר החלטתי להשלים את מה שאני לא מספיק. אפשר להסתכל על זה כך,  ההרצאה היא התואר הראשון שלכם בעסקים, והאתר הוא מקום העבודה הראשון שלכם בו אתם רוכשים פרקטיקה ומבינים יותר לעומק ובצורה רחבה את הנושאים העיוניים שלמדתם במשך ארבע שנים.

אני מקווה שתלמדו, תחכימו, תצליחו
בהצלחה.